התוכנה של ויביט לניהול תיק סוכן ביטוח

תוכנת ויביט – תוכנה לסוכני ביטוח פותחה לתת מענה לסוכן הביטוח תוך דגש על פשטות הפעלת התוכנה והנתונים.מחיר שכירות התוכנה היינו זול ביותר וזאת על מנת לא להעמיס על הוצאות המשרד. אי לכך פותחה התוכנה רק לפרמטרים הבסיסים הנחוצים לשליטה במשרד ולא לפרמטרים מורכבים נוספים שלא תמיד נעשה שימוש בהם. התוכנה מתעדכנת ומתקדמת בהתאם לדרישות הפיקוח והמוצרים המתחדשים בשוק הביטוח.

כל מה שסוכן ביטוח צריך

  • מסד נתוני לקוחות – התוכנה לסוכני ביטוח מאפשרת הזנת נתוני לקוח בפשטות ובמהירות, וכן קיים מגוון אפשרויות חיפוש לקוח לפי פרמטרים רבים.
  • ריכוז פוליסות מתחת לכול לקוח – אנו מאמינים שכל משרד ביטוח צריך להזין את הפוליסות בעצמו וזאת על מנת שתהיה שליטה מלאה על כול פוליסה הנכנסת למשרד גם באם מדובר בסטטוס הצעה בלבד. לכן השדות להכנסת פרטי הפוליסה למערכת היינה פשוטה ביותר על מנת לא להעמיס על העבודה השוטפת ולעודד את צוות המשרד להזין הפוליסות
  • ניהול תביעות – תוכנת ויביט מאפשרת ריכוז תביעות מתחת לכול לקוח וכן ברשימה מרכזת לקבלת תמונת מצב כמו כן מעקב אחר התביעות.
  • ריכוז חידושים לפי חתכים – תוכנת ויביט לסוכני ביטוח מאפשרת ביצוע חתכים לפי תאריכי חידוש וכן לפי חברות ביטוח.
  • קטגוריות – השליטה בפתיחת קטגוריות היינה של המשרד בלבד ניתן לפתוח כול קטגוריה באופן עצמאי
  • דוחות פרודוקציה ושיווק כללית עם יכולת ביצוע חתכים בפשטות החתכים על פי חברות ביטוח, ענפי ביטוח, תאריכים, שיווק – למי אין פוליסה מסוג זה או אחר.
  • מערכת סריקה – תוכנת ויביט – תוכנה לסוכני ביטוח מאפשרת פתיחת תיק לכול לקוח ולרכז את החומר הסרוק כמו כן להעביר את כל ההתכתבויות מול הלקוח תוך גרירה לתיקיה שנפתחה כגון מאיילים , מסמכי יורד וכדומה.
  • תזכורות – תוכנת ויביט – תוכנה לסוכני ביטוח מאפשרת רישום תזכורת והודעות מתחת לכל לקוח עם יכולת הקפצת חלון להודעות פתוחות כנ"ל בכול הכנסת נתוני פוליסה ישנו חלון מעקב ותזכורת.
ויביט חברה לפיתוח תוכנה, משקיעה את משאביה העיקריים בפיתוח תוכנות לבעלי עסקים בשוק, בעיקר לסוכני ביטוח. כמו כן, החברה עוסקת בבניית אתרים, קידום אתרים אורגני וקידום ממומן, קידום בפייסבוק, שדרוג אתרים, כרטיס ביקור דיגיטלי  ועוד.

לויביט מתכנתים מהשורה הראשונה שייתנו מענה שירותי ומקצועי לכל שאלה.

כדי להתרשם מתוכנה לניהול תיק סוכן ביטוח, צור עימנו קשר.

ויביט – חברה לפיתוח תוכנה ואינטרנט